KONTAKT 52 32 47 800  |  NAPISZ DO NAS

Nowoczesne pracownie szkolne

Katalog Ekopracownia 2024

Katalog ekopracownia prezentuje wybrane propozycje najciekawszego wyposażenia szkolnego i inspirujących pomocy dydaktycznych dedykowanych do ekopracowni.

katalog ekopracownia

Edukacja ekologiczna atrakcyjna dla ucznia

Odkryj bogactwo inspirujących materiałów edukacyjnych w naszym katalogu online Ekopracownia 2024!

Przeglądaj różnorodne zasoby, które pomogą Ci w tworzeniu fascynujących lekcji o ochronie środowiska i zrównoważonym rozwoju. Dzięki naszym pomocom dydaktycznym uczniowie będą mogli zgłębiać tajniki natury, zrozumieć globalne wyzwania ekologiczne i zdobywać kluczowe umiejętności.

Zobacz najnowszy katalog Ekopracownia w Twojej szkole

Zdobądź dofinansowanie od WFOSiGW

W poszczególnych województwach uruchomione zostały różne programy wspierające tworzenie ekopracowni w szkołach. Sprawdź na stronie Wojewódzkiego Funduszu Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej z jakiego dofinansowania może skorzystać Twoja placówka.

Szczególnie zwracamy uwagę na programy:

Cały czas czekamy też na informacje na temat startu ogólnopolskiego programu Ekopracownia – Zielone serce szkoły.

Zaufaj ekspertom w branży

Na bazie naszego wieloletniego doświadczenia w branży, nasi eksperci przygotują dla Twojej szkoły ofertę, która spełnia założenia dofinansowania od WFOSiGW, wspierając szerzenie świadomości ekologicznej oraz rozwijając w uczniach kluczowe kompetencje przyszłości – kooperację, komunikację, krytyczne myślenie i kreatywność.

Obok inspirujących pomocy dydaktycznych oferujemy szkołom także dwugodzinne ekoWarsztaty dla uczniów i nauczycieli w oparciu o metodę eduStacji®.

Skontaktuj się z nami

Skorzystaj z naszego 18-letniego doświadczenia w edukacji. Pomagamy placówkom oświatowym w całej Polsce realizować zamówienia w ramach projektów rządowych.

W pierwszej edycji projektu zrealizowaliśmy aż 79 ekopracowni w całej Polsce. Nasi eksperci wiedzą jak przygotować wniosek, aby spełniał wymogi formalne i gwarantował komplet punktów dla szkoły. Skontaktuj się z opiekunem Twojego województwa.