KONTAKT 52 32 47 800  |  BEZPŁATNA KONSULTACJA

Wierzymy, że nauka to przygoda na całe życie!

Warsztaty edukacyjne dla uczniów i nauczycieli

Poznanie metody eduStacji® stymulującej ciekawość poznawczą uczniów w oparciu o indywidualizację nauczania, samokontrolę i tutoring rówieśniczy.

Poznanie metody projektu przy samodzielnej obsłudze szkolnych urządzeń technicznych (tokarka, wyrzynarka, wiertarka, szlifierka) do obróbki materiałów drewnianych.

Poznanie metody na wprowadzenie uczniów do programowania i robotyki, wspólne kreowanie projektów z użyciem samodzielnie skonstruowanych robotów.

Umów warsztaty w Twojej szkole

Darek Wolski - warsztaty edukacyjne

Dzień dobry, nazywam się Darek Wolski
i jestem ekspertem rozwiązań edukacyjnych.

Skontaktuj się ze mną, aby umówić warsztaty stacjonarne w Twojej szkole. Docieramy w każdy zakątek Polski!

Warsztaty dla grupy nauczycieli są bezpłatne! Oferujemy też płatne warsztaty dla uczniów. 

Wszystkie materiały dydaktyczne zapewniane są przez edukatora.

Twoja udana lekcja jest naszym marzeniem i celem

W educarium wierzymy, że nauka to przygoda na całe życie! A jaka jest przygoda? Ciekawa, niezbadana, pełna zaskakujących zwrotów akcji, wymagająca współdziałania i pomysłowości. Poprzez nasze warsztaty pragniemy sprawić, by nauka w Twojej klasie właśnie taką przygodą była. Nie tylko dla Twoich uczniów, lecz także dla Ciebie.

Warsztaty obfitują w praktyczne ćwiczenia i kreatywne projekty o dostosowanym poziomie trudności do konkretnej grupy wiekowej. Rozwijają ciekawość poznawczą uczniów, tutoring rówieśniczy oraz wspierają samokontrolę poprawności wykonania zadania.