KONTAKT 52 32 47 800  |  BEZPŁATNA KONSULTACJA

Wierzymy, że nauka to przygoda na całe życie!

Katalog Aktywna Szkoła

Katalog Aktywna Szkoła prezentuje ofertę sprzętu sportowego do różnych dyscyplin i zajęć grupowych, skierowaną do szkół i przedszkoli.

katalog aktywna szkoła

Sport w szkole i przedszkolu

Wiosną 2024 roku Ministerstwo Sportu i Turystyki ogłosiło największy w historii program wsparcia skierowany do dzieci, młodzieży oraz dorosłych – Aktywna Szkoła. Dzięki optymalnemu wykorzystaniu przyszkolnej i samorządowej infrastruktury sportowej oraz zapewnieniu profesjonalnego wsparcia trenerskiego, program ten umożliwia aktywizację społeczeństwa na poziomie lokalnym.

W ramach wsparcia z programu Aktywna Szkoła, placówki oświatowe mają teraz możliwość zakupu nowoczesnego sprzętu sportowego, który uatrakcyjni zajęcia wychowania fizycznego i wzbogaci istniejącą infrastrukturę. Wychodząc naprzeciw możliwościom, które daje Program, oraz potrzebom zgłaszanym przez polskie szkoły, stworzyliśmy specjalny katalog Aktywna Szkoła z wyposażeniem sportowym.

Katalog Aktywna Szkoła to propozycja pomocy dydaktycznych do wychowania fizycznego, które sprostają oczekiwaniom zarówno szkół, jak i przedszkoli. Znajdziecie w nim szeroką gamę sprzętu, który nie tylko podniesie jakość zajęć sportowych, ale także przyczyni się do rozwijania pasji i umiejętności młodych sportowców.

Zobacz najnowszy katalog Aktywna Szkoła - sport w szkole i przedszkolu

Skontaktuj się z nami

Skorzystaj z naszego 18-letniego doświadczenia w edukacji. Pomagamy placówkom oświatowym w całej Polsce realizować zamówienia w ramach projektów rządowych.